MENU

Pejabat Yang Dipertua
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tuan Hj Mohamed Roduan Bin Ujang Tuan Hj Mohamed Roduan Bin Ujang Yang DiPertua Majlis Daerah Tampin 06-4413343 roduan@ns.gov.my
Abdull Quddus bin Nordin Abdull Quddus bin Nordin Setiausaha 06-4414882 abdull_quddus@ns.gov.my
Noridah Bte Hj Nawi Pembantu Setiausaha Pejabat N22 KUP 06-4414163 noridah@mdtampin.gov.my
Bahagian Pentadbiran
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Othman Bin Manhart Penolong Pegawai Tadbir N27 06-4414363 othman@mdtampin.gov.my
Md Idriss Bin Othman Pembantu Tadbir N22 (KUP) 06-4413297 idriss@mdtampin.gov.my
Norrefarizan Bte Mohamad Johan Pembantu Tadbir N17 06-4413926 norrefarizan@mdtampin.gov.my
Emillia Bte Maarof Pembantu Tadbir N17 06-4415355 emillia@mdtampin.gov.my
Norliza Bte Md. Isa Pembantu Tadbir N17 06-4413297 norliza@mdtampin.gov.my
Bahagian Kewangan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Roslinda Binti Abdul Karim Pembantu Tadbir N17 06-4414364 roslinda@mdtampin.gov.my
Shahidatulniza Bte Sharin Pembantu Tadbir N17 06-4411607 shahidatulniza@mdtampin.gov.my