MENU

Bahagian Kewangan
Photo Name Designation Tel Fax Email
Zulhilmi Bin Marzuki Akauntan W44 06-4414241 zulhilmi@mdtampin.gov.my
Zilawati Binti Hj Hamzah Pembantu Tadbir N19 06-4414802 zilawati@mdtampin.gov.my
Norlina Binti Baedot Pembantu Operasi N11 06-4414161 norlina@mdtampin.gov.my
Nor Fazilah Bte Adam Pembantu Tadbir N22 (KUP) 07-9481920 fazilah@mdtampin.gov.my
Noor Aziah Binti Hj. Mohd Darus Pembantu Akauntan W19 06-4414364 aziah@mdtampin.gov.my
Mohd Azrul Fuad Bin Adnan Pen Akauntan W29 06-4414161 azrulfuad@mdtampin.gov.my
Nor Maziah Bte Zakaria Pembantu Akauntan W29 06-4414364 maziah@mdtampin.gov.my
Anuar Bin Md Isa Pembantu Tadbir N19 06-4414240 anuar@mdtampin.gov.my
Roslinda Binti Abdul Karim Pembantu Tadbir N19 06-4414364 roslinda@mdtampin.gov.my
Shahidatulniza Bte Sharin Pembantu Tadbir N19 06-4411607 shahidatulniza@mdtampin.gov.my